HEP İNGİLİZCE
TAN
BERABER ELELE TAN MAVİ BEYAZ ÇOCUKTA FENERYOLU - KADIKÖY
EĞİTİM TAN MAVİ BEYAZDA BAŞLAR
TAN MAVİ BEYAZ ÇOCUK- KADIKÖY
DOĞRU TERCİH TAN MAVİ BEYAZ FENERYOLU KADIKÖY
EĞİTİM ÖNEMLİ DİYENLERİN TERCİHİ TAN MAVİ BEYAZ ÇOCUK
BİLİNÇLİ AİLELERİN TERCİHİ

OKULUMUZ

TANMAVİBEYAZ ANAOKULU’MUZ Kadıköy Feneryolu’nda büyük bahçe içinde yer alan tripleks bir binadır. Binamızı çepeçevre saran 500 metrekarelik bahçemiz vardır. Yeşillikler içindedir. TanmavibeyazAnaokulumuzun bahçesinde dikili 20 çeşit ağaç vardır. Oyuncak ve malzeme açısından tam donanımlı bahçemiz her türlü açık hava etkinliğine uygun ferahlıktadır. 450 metrekare kapalı alana sahip TANMAVİBEYAZ ÇOCUKEVİ Feneryolu Göztepe kadıköy içinde her yaş gruplarına ait ayrı salonlar vardır. Bu bölümlerde hiçbir oyuncak, oyun, şarkı adaptasyon, algılama, muhakeme zayıflığına neden olan motivasyonel çatışma oluşmamaktadır. Bu bölümlerde bilişsel kavramlar öğretilir.

feneryolu anaokulu, suadiye anaokulu, tan mavi beyaz anaokulu, goztepe anaokulu, erenköy anaokulu, suadiyedeki anaokulları, suadiye deki yuvalar, goztepedeki anaokulları, goztepedeki yuvalar, erenkoy kresler, yuvalar, anaokulları, en iyi anaokulları goztepe, en iyi kresler feneryolu kadıkoy, kadıkoy anaokulu, fenerbahce anaokulu, fenerbahce anaokulları, fenerbahce anaokulu en iyi anaokul, yabancı dil ingilizce anaokulu tan mavi beyaz cocuk evi en iyi anaokulu fenerbahce, goztepedeki en iyi anaokulları, goztepedeki yabancı dil eğitim veren anaokulları, fenerbahcedeki en ucuz anaokulu, goztepedeki en iyi yabancı dil ingilizce egitim veren anaokullar yuvalar, kresler, cocuk evleri en uygun fiyatlı anaokulları feneryolu kadıkoy anaokulu

Bunun dışında Feneryolu’ndaki okulumuzda,etkinlik odalarımız vardır. Burada yaratıcı hareket, serbest rahatlatıcı oyun faaliyetleri ile bilişsel gelişim oyuncaklarımız farklı odalara dağıtıldığı için çocuklarımızın duygusal, bilişsel kişilik oluşumları dengeli yapılanmaktadır. Ayrı bir beden eğitimi salonumuz, sanatsal etkinlikler grubumuz, kütüphanemiz, fen ve doğa köşemiz vardır. Ayrıca müzik, drama, bale, folklör etkinliklerimizin dönüşümlü olarak yapıldığı bir salonumuz vardır. Bu salonda aynı zamanda belli zamanlarda okulumuza gelen sinema, tiyatro, kukla gösterileri gibi etkinlikler gerçekleştirilir.

Yemek salonumuz da ayrı bir bölüm halinde düzenlenmiştir. Böylece toplam 16 ayrı bölümden oluşan binamızda etkin bir biçimde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

TANMAVİBEYAZ ÇOCUKEVİ MİZ, MEDLİNE firması ile sağlık anlaşması yapmış olup, acil durumlarda ambulans ve ilk yardım hizmeti söz konusu firma tarafından sağlanacaktır.

Tan Mavi Beyaz Anaokulları Feneryolu - Göztepe KADIKÖY